PROGRAM

SE PROGRAMMER

Programmer kan vises uten at det står i denne oversikten.


PROGRAMOVERSIKT

Det kan bli enkelte justeringer.

Mandag
20:00 Bibel og misjon ved Oddvar Linkas
20:30 En tur ut i naturen med Jens Chr.
21:00 Pilgrim
21:30 Strømsby modelljernbane
22:00 Mer himmel på jord
22:30 ARENA med Bjørn Gjellum
23:00 Programmer og reportasjer

Tirsdag
19:30 Bokglede
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:10 Strømsby modelljernbane
21:40 Reportasjer
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:10 Programmer og reportasjer

Onsdag
20:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
20:30 Reportasjer
21:00 ARENA med Bjørn Gjellum
21:30 Bibelskolen
22:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
22:30 En reportasje
22:45 HEL prekær metal

Torsdag
19:30 Bokglede
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:10 Reportasjer
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:10 Programmer og reportasjer

Fredag
20:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
20:30 En reportasje
21:00 ARENA med Bjørn Gjellum
21:10 Strømsby modelljernbane
21:40 En reportasje
22:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
22:30 Reportasjer
22:45 HEL prekær metal

Lørdag
18:30 Mer himmel på jord.
19:00 Opplev Norge med Jens Fredrik
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:10 Reportasjer
21:30 Opp+ med Robert Børnstad
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø

Søndag
10:00 Pinsekirken Salen
11:00 Eksilkirken
12:00 Bibel og misjon ved Oddvar Linkas
12:30 Pilgrim
13:00 Opp + med Robert Bjørnstad
13:30 En tur ut i naturen med Jens Christian
14:00 Bokglede
14:30 RETT PÅ med Kjetil Aabø
15:30 Reportasjer og programmer
17:30 Mer himmel på jord
18:00 Eksilkirken
19:00 Pinsekirken Salen
20:00 Bibel og misjon
20:30 Pilgrim
21:00 Opp + med Robert Bjørnstad
21:30 Reportasjer
22:00 Eksilkirken
23:00 Programmer og reportasjer

FRA 30.1.23

Mandag
20:00 Bibel og misjon ved Oddvar Linkas
20:30 En tur ut i naturen med Jens Chr.
21:00 Pilgrim
21:30 Strømsby modeljernbane
22:00 Mer himmel på jord
22:30 ARENA med Bjørn Gjellum
23:00 Programmer og reportasjer

Tirsdag
19:30 Bokglede
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:30 Strømsby modeljernbane
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:10 Programmer og reportasjer

Onsdag
20:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
20:30 Reportasjer
21:00 ARENA med Bjørn Gjellum
21:30 Bibelskolen
22:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
22:30 En reportasje
22:45 HEL prekær metal

Torsdag
00:30 Programmer og reportasjer
01:00 Programmer og reportasjer
04:00 Programmer og reportasjer
07:00 Programmer og reportasjer
10:00 Programmer og reportasjer
13:00 Programmer og reportasjer
16:00 Programmer og reportasjer
19:00 Programmer og reportasjer
19:30 Bokglede
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:30 Den store loopen
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:10 Programmer og reportasjer

Fredag
20:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
20:30 En reportasje
21:00 ARENA med Bjørn Gjellum
21:30 Strømsby modeljernbane
22:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
22:30 Reportasjer
22:45 HEL prekær metal

Lørdag
18:30 Mer himmel på jord.
19:00 Opplev Norge med Jens Fredrik
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:10 Reportasjer
21:30 Opp+ med Robert Børnstad
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:15 Den store loopen

Søndag
10:00 Pinsekirken Salen
11:00 Eksilkirken
12:00 Bibel og misjon ved Oddvar Linkas
12:30 Pilgrim
13:00 Opp + med Robert Bjørnstad
13:30 En tur ut i naturen med Jens Christian
14:00 Bokglede
14:30 RETT PÅ med Kjetil Aabø
15:30 Reportasjer og programmer
17:30 Mer himmel på jord
18:00 Eksilkirken
19:00 Pinsekirken Salen
20:00 Bibel og misjon
20:30 Pilgrim
21:00 Opp + med Robert Bjørnstad
21:30 Reportasjer
22:00 Eksilkirken
23:00 Programmer og reportasjer
Mandag
20:00 Bibel og misjon ved Oddvar Linkas
20:30 En tur ut i naturen med Jens Chr.
21:00 Pilgrim
21:30 Strømsby modeljernbane
22:00 Mer himmel på jord
22:30 ARENA med Bjørn Gjellum
23:00 Programmer og reportasjer

Tirsdag
19:30 Bokglede
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:30 Strømsby modeljernbane
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:10 Programmer og reportasjer

Onsdag
20:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
20:30 Reportasjer
21:00 ARENA med Bjørn Gjellum
21:30 Bibelskolen
22:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
22:30 En reportasje
22:45 HEL prekær metal

Torsdag
00:30 Programmer og reportasjer
01:00 Programmer og reportasjer
04:00 Programmer og reportasjer
07:00 Programmer og reportasjer
10:00 Programmer og reportasjer
13:00 Programmer og reportasjer
16:00 Programmer og reportasjer
19:00 Programmer og reportasjer
19:30 Bokglede
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:30 Den store loopen
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:10 Programmer og reportasjer

Fredag
20:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
20:30 En reportasje
21:00 ARENA med Bjørn Gjellum
21:30 Strømsby modeljernbane
22:00 Opp+ med Robert Bjørnstad
22:30 Reportasjer
22:45 HEL prekær metal

Lørdag
18:30 Mer himmel på jord.
19:00 Opplev Norge med Jens Fredrik
20:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
21:10 Reportasjer
21:30 Opp+ med Robert Børnstad
22:00 RETT PÅ med Kjetil Aabø
23:15 Den store loopen

Søndag
10:00 Pinsekirken Salen
11:00 Eksilkirken
12:00 Bibel og misjon ved Oddvar Linkas
12:30 Pilgrim
13:00 Opp + med Robert Bjørnstad
13:30 En tur ut i naturen med Jens Christian
14:00 Bokglede
14:30 RETT PÅ med Kjetil Aabø
15:30 Reportasjer og programmer
17:30 Mer himmel på jord
18:00 Eksilkirken
19:00 Pinsekirken Salen
20:00 Bibel og misjon
20:30 Pilgrim
21:00 Opp + med Robert Bjørnstad
21:30 Reportasjer
22:00 Eksilkirken
23:00 Programmer og reportasjer






3
4
fb_ikon
youtube_ikon
mail_ikon